Македонски | Shqip | English |

Opel astra 2.0 -00 Dizel

Се продава од: Bashkim 14 јан. 21:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.390 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 000 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Hitno. Prodavam opel astra 2.0 karavan reg do 7 mesec 2019 So zelen karton ,vo super sostojba pominati 225000 km garantirani . Prv gazda kupeno vo germanija vo 2002 godina za ovo vozilo garantiram na celosna sostojba .
Нема посетени огласи
Кон почеток