Македонски | Shqip | English |

Opel Meriva 1.4 LPG

Се продава од: Arben 30 дек. 17:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.550 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 400 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Meriva
Prodavam Opel Meriva 2010 godina, 1.4 so fabricki montiran plinski ured
Нема посетени огласи
Кон почеток