Македонски | Shqip | English |

Peugeot 106

Се продава од: pezo 106 Вчера 09:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 000 ЕУР   1 200 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 106
gjendja super
e regjistruar shkurt 2020
e servisuar
Makine pa shpenzime plotesuese

Mundet ndrim

Нема посетени огласи
Кон почеток