Македонски | Shqip | English |

Subaru Vivio Mal Avtomobil

Се продава од: Subaru 11 јан. 17:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Subaru
Модел: Vivio
Se Prodava Mal Aftomolil
Subaru Vivio
Benzin smenato mu e se komplent
Klima
Mal gratski Aftomobil
Ekonomicno vozilo
Voziloto e Ispravno se komplet
zimski Gumi
Tel-075/307-638

Нема посетени огласи
Кон почеток