Македонски | Shqip | English |

VW Golf V 1.9 TDI 77kw 105ks

Се продава од: Sabri 24 фев. 14:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.410 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 800 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Golf V 1.9 TDI
77kw 105ks
registriran do 11.2019
Top sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток