Македонски | Shqip | English |

VW Passat

Се продава од: izet 26 фев. 11:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
odlicna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток