Македонски | Shqip | English |

VW POLO 1,2

Се продава од: vejsil zengo 13 мај 10:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.380 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 400 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Polo
POLO 1,2 2007 47KV.BENZIN FUL OPREMA
070 910 666
Нема посетени огласи
Кон почеток