Македонски | Shqip | English |

VW POLO 1.9 SDI -02

Се продава од: Sabri 24 ноем. 09:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.140 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 800 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Polo
Колата е во одлична состојба пали вози.
Регистриана до 05,2019
Дизел 1.9 SDI
Клима работи перфектно.
Направен е комплет сервис со ребрасти каиш и сите филтри што ги поседува.Значи целосен сервис
Нема посетени огласи
Кон почеток