Македонски | Shqip | English |

HUSQVARNA TE 510

Се продава од: erdogan 07 јан. 20:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.050 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 300 ЕУР

Година: 2006
Локација: Дебар
Моторцикли : Друго
Марка: Husqvarna
Модел: TE
vo odlicna sostojba servis napraven.
Нема посетени огласи
Кон почеток