Македонски | Shqip | English |

GILERA GP800 -11

Се продава од: Adrian 12 фев. 11:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2012
Локација: Дебар
Моторцикли : Скутер
Марка: Gilera
Модел: Drug model
Vo extra sostojba .so sportski auspuh ARROW i kufer GIVI
Нема посетени огласи
Кон почеток