Македонски | Shqip | English |

KTM EXC 250 2T

Се продава од: erdogan 07 јан. 17:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.490 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 ЕУР

Година: 2004
Локација: Дебар
Марка: KTM
Модел: Drug model
Full kros
ujle novo
20 sati vozan
gumi novi
documenti italanski
Нема посетени огласи
Кон почеток