Македонски | Shqip | English |

Avtobus Volvo

Се продава од: Avtobus 17 ноем. 12:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Дебар
Возила : Патнички возила
Марка: Друга марка
Модел: Volvo
Se prodava avtobus Volvo euro 3
Moze zamena za kola
Нема посетени огласи
Кон почеток