Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz kamion kiper

Се продава од: Sali 25 фев. 12:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Дебар
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Drug model
se prodava mercedes kiper 19-28 god.1989, mnogu zacuvan, moze zamena za tri osovini man ili mercedes od 1992 do 1997 god (za dogovor i ponatamu preku telefon)
Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток