Македонски | Shqip | English |

Kamion Zastava

Се продава од: Neat Bajramovski 02 фев. 22:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.290 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 500 ЕУР

Локација: Дебар
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Zastava
Модел: 640
Prodavam Zastava 640 mnogu dobro socuvana, nigde trulo nema , novi 4 gumi, 2 akumulatori novi, i servis napraven, ulje , filter, maslo.
Voziloto e spremno za rabota moze i zamena dajte ponuda
Нема посетени огласи
Кон почеток