Македонски | Shqip | English |

Mini elektricen sporet Iskra

Се продава од: Nari 29 дек. 15:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 540 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 300 МКД

Локација: Дебар
Производи : Шпорети и Микробранови печки
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Nov mini elektricen sporet Iskra.
Koristen samo 1 mesec. So 2 ploci i revna za pecenje. Dostava so brza posta vo nas tovar.
Нема посетени огласи
Кон почеток