Македонски | Shqip | English |

Sporet Alfa Plam

Се продава од: Sabri 24 фев. 13:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 3.090 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

400 ЕУР

Локација: Дебар
Производи : Шпорети и Микробранови печки
Марка: Alfa Plam
Модел: Alfa Term
Alfa Plam 2 godini star
27 kw
za parno
Нема посетени огласи
Кон почеток