Македонски | Shqip | English |

Singer masina za pletenje

Се продава од: Debar 12 ноем. 16:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Дебар
Se prodava masina za pletenje singer vo odlicna sostojba mnogu malku upotrebena.
Нема посетени огласи
Кон почеток