Македонски | Shqip | English |

Apple iMac 27- inch

Се продава од: Bujar 08 мар. 19:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

825 ЕУР

Локација: Дебар
Производи : Десктоп компјутери
Марка: Apple
Модел: iMac
Se prodava Apple iMac - 27 inch kompjuter vo prekrasna sostojba i mnogu malu koristen so 3.2GHz Intel Core i5 processor, 8GB 1600 MHz DDR3 Memory,NVIDIA Ge Force GT 755M 1024 MB Graphics.
Нема посетени огласи
Кон почеток