Македонски | Shqip | English |

Harmonika Wreltmeister

Се продава од: Sabri 24 фев. 14:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 390 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

50 ЕУР

Локација: Дебар
Инструменти : Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци
Марка: Друга марка
Модел: Weltmeister
harmonika wreltmeister stella
raboti perfektno
super sostojba
poseduva i negoviot kufer
Нема посетени огласи
Кон почеток