Македонски | Shqip | English |

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks -05

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 20 апр. 01:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 8.140 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 750 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A3
AUDI A3 1.9 TDI 105 ks. 2005 god..
So mnogu oprema i mnogu socuvana..So plateni site davacki do registracija..

Telefon za kontakt 071-555-599‬..
Нема посетени огласи
Кон почеток