Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 2.0 TDI 143 ks. S- LINE

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 10 фев. 20:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

10 999 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
AUDI A4 2.0 TDI 143 ks. 2008 god.S- LINE!!!
So mnogu oprema i mnogu socuvan,plateni se site davacki do registracija..

‭Telefon za kontakt: 071-555-599..
Нема посетени огласи
Кон почеток