Македонски | Shqip | English |

BMW 318 d 122 ks -06

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 15 апр. 14:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 13.010 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 999 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 318
BMW 318 d. 122 ks. 2006 god..
So mnogu oprema i mnogu socuvano kako novo..Voziloto e uvezeno i se plateni site davacki do registracija..
Нема посетени огласи
Кон почеток