Македонски | Shqip | English |

BMW 320 d.163 ks -07

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 10 фев. 20:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 15.360 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 999 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 320
BMW 320 d.163 ks. 2007 god.
So mnogu oprema i mnogu socuvana,so plateni site davacki do registracija..

Telefon za kontakt:071-555-599..
Нема посетени огласи
Кон почеток