Македонски | Shqip | English |

FIAT BRAVO 1.9 multijet 122 ks. -07

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 10 фев. 20:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 9.660 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 400 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Bravo
FIAT BRAVO 1.9 multijet 122 ks. 2007 god...
So mnogu oprema i mnogu socuvan..
Plateni site davacki do registracija...
Telefon za kontakt:00 389 71-555-599..
Нема посетени огласи
Кон почеток