Македонски | Shqip | English |

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 multijet 90 ks

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 10 фев. 20:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 8.120 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 700 ЕУР   4 300 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Grande Punto
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 multijet 90 ks.2006 god.
So mnogu oprema i mnogu socuvana kolata e uvezena od Svajcarija i plateni se site davacki do registracija..
Telefon za kontakt:071-555-599‬..

Нема посетени огласи
Кон почеток