Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ C 220 CDI 170 ks -08

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 15 апр. 14:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

9 999 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 220
MERCEDES C 220 CDI 170 ks. 2008 god..
So mnogu oprema i mnogu socuvan plateni se site davacki do registracija..So
novi letni michelin gumi..

Telefon za kontakt: 071-555-599‬..
Нема посетени огласи
Кон почеток