Македонски | Shqip | English |

MERCEDES ML 320 CDI 224 ks -06

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 15 апр. 14:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

9 999 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: ML-класа / Mercedes-Benz
Модел: ML 320
MERCEDES ML 320 CDI 224 ks. 2006 god.
So mnogu oprema i mnogu socuvan,so plateni site davacki do registracija so kompleten servis..
Telefon za kontakt:071-555-599..
Нема посетени огласи
Кон почеток