Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 ks -05

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 20 апр. 01:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 7.160 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 300 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 ks. 2005 god..
So mnogu oprema i mnogu socuvana so site plateni davacki do registracija..

Telefon za kontakt:071-555-599...
Нема посетени огласи
Кон почеток