Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 1.7 cdti 101 ks

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 10 фев. 20:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 8.010 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 650 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Opel astra 1.7 cdti 101 ks. 2005 god

So mnogu oprema I mnogu sochuvano. Voziloto e uvezeno I se plateni site davachki do registracija.
Нема посетени огласи
Кон почеток