Македонски | Shqip | English |

Seat Altea 2.0 TDI 140ks

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 15 апр. 13:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 8.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 999 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Altea
Seat altea 2.0 TDI 140 ks.2005 god.
So mnogu oprema i mnogu sosuvana.
Kolata e uvezena od Germanija i se plateni site davacki do registracija.
Нема посетени огласи
Кон почеток