Македонски | Shqip | English |

SEAT IBIZA 1.4 TDI 75 ks

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 10 фев. 20:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 7.460 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 400 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Ibiza
SEAT IBIZA 1.4 TDI 75 ks. 2007 god..
So mnogu oprema i mnogu socuvana,so site plateni davacki do registracija..
Telefon za kontakt:071-555-599..
Нема посетени огласи
Кон почеток