Македонски | Shqip | English |

TOYOTA RAV 4 2.2D4D 136KS 4X4 6 BRZINI

Се продава од: Toyota 20 фев. 16:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 15.360 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 000 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Toyota
Модел: RAV 4
TOYOTA RAV 4 2.2 D4D 136KS 4X4 6 BRZINI. EXTRA ZDRAVO I ZACUVANO VOZILO SO FULL OPREMA, SO BORD KOMPJUTER, LOCK KOPCE, PARKING SENZORI, KLIMATRONIK I DRUGI EXTRI.

VOZILOTO E KOMPLET SERVISIRANO I REGISTRIRANO.
SAMO ZA LUGJE STO ZNAAT DA CENAT.
Нема посетени огласи
Кон почеток