Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks. -07

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 10 фев. 20:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 12.070 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 500 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks. 2007 god..
Mnogu socuvano i kompletno servisirano..Voziloto poseduva servisna kniska do poslednite kilometri..Registriran e do 11 mesec 2018 god..

Нема посетени огласи
Кон почеток