Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9 TDI.77 kw FUL OPREMA

Се продава од: ..... 20 фев. 19:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.770 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 450 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
VW GOLF 5. 1.9 TDI. 77 KW - 105 KS. 2004 g.
PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA
SO FUL OPREMA - PERFEKTEN
samo za vo kes
Нема посетени огласи
Кон почеток