Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 15 апр. 14:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 11.930 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 500 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks. 2005 god.
So mnogu oprema i mnogu socuvana,so plateni site davacki do registracija,so novi gumi..

Telefon za kontakt:071-555-599...
Нема посетени огласи
Кон почеток