Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 5 1.9 TDI 131 ks

Оглас од претпријатие. Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 10 фев. 20:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 8.780 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 999 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
VW PASSAT 5 1.9 TDI 131 ks. 2002 god

Voziloto e dobro sochuvano i so mnogu oprema. So plateni site davachki; i registrirano do 12ti mesec.
Нема посетени огласи
Кон почеток