Македонски | Shqip | English |

FIAT 600dt 4x4

Се продава од: Fiat 02 фев. 21:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 16.020 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 300 ЕУР

Локација: Делчево
Возила : Трактори
Марка: Fiat
Модел: 550
Uvezen od swiss do mnogu dobra sostojda info na viber 0041 79 479 51 60
Нема посетени огласи
Кон почеток