Македонски | Shqip | English |

Kamion MAN TGX 440 Eur5

Се продава од: Angela 31 јан. 17:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

22 000 ЕУР

Локација: Делчево
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: TGX
Se prodava MAN TGX 440, EUR 5, MEGA
2011 godina, so izminati 900 000 km.
Kamionot momentalno Raboti vo Evropa.
za poveke informacii kontakt Viktor 00393515659257 (Viber, WhatsApp)
Нема посетени огласи
Кон почеток