Македонски | Shqip | English |

Ovci

Се продава од: Saso 08 мар. 11:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Демир Хисар
Se prodavaat 80 glavi ovci I 70 jagnina tel. 078273218
Нема посетени огласи
Кон почеток