Македонски | Shqip | English |

BMW X5 Redizajn

Се продава од: Privat 02 јан. 09:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2004
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Демир Хисар
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X5
Reg so zelen karton do 5.2019
novi gumi site 4
servisiran:plocki diskovi amortizeri podvozje celo
masla filtri vo motor i menjac smenati
top sostojba
Moze Zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток