Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 6

Се продава од: Privat Денес 14:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Демир Хисар
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
2012 god vo kniska
145 000 km
Dva kluca
Reg so zelen karton
Novi Gumi m+s 15
Uvoz od Germanija 2018 juni
Maximalno nivo na oprema
Нема посетени огласи
Кон почеток