Македонски | Shqip | English |

VW Golf 1 -82

Се продава од: Goce 10 мај 07:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

11 000 МКД

Година: 1982
Менувач: Рачен
Километража: 55 000 - 59 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Демир Хисар
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Se prodava Golf 1 TAS 1982 godina benzin 1272 cm registriran do 02.11.2019 promeneto maslo vo motor, maslo vo menac, svekici, pumpa za gorivo glanc nova pred 1 mesec. Golfot e udren na zadna desna strana i od udarot e osteteno i levoto trkalo. Po zapisnik od osiguruvanje osteteni se osovinite. Trapot e vo red. Cena 10.500 denari ima prostor za dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток