Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 1.9TDI 131ks

Се продава од: PASSAT 29 дек. 18:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Демир Хисар
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
PASSAT 1.9TDI 131KS REGISTRIRAN DO 6. 2019god ZELEN KARTON NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA BEZ NIKAKVI VLOZUVANJA VO NEA, MOZI DA SE PROVERI VO BILO KOJ SERVIS
Нема посетени огласи
Кон почеток