Македонски | Shqip | English |

Fliegl poluprikolka

Се продава од: Nikola 08 фев. 18:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Демир Хисар
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Se prodava poluprikolka Fliegl 36m3 2007 god. vo odlicna sostojba. Poveke informacii na tel
Нема посетени огласи
Кон почеток