Македонски | Shqip | English |

MAN 41 480

Се продава од: Scania 29 ноем. 16:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

42 500 ЕУР

Локација: Демир Хисар
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: Drug model
MAN 41.480
Godina 2007
275 000km
Uvezen od IT
10 novi gumi
Нема посетени огласи
Кон почеток