Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz 16-19 zamena za troosovinec

Се продава од: Mercedes 11 апр. 19:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 15.190 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 000 ЕУР

Локација: Демир Хисар
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 16-19
Mercedesot e vo odlicna sostojba registriran do 6.2019 na fizicko lice solidni gumi orginal kiper novi akumulatori zamena za troosovinec so moja doplata
Нема посетени огласи
Кон почеток