Македонски | Shqip | English |

Agolna garnitura 300x240

Се продава од: Ivan 12 фев. 13:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

10 500 МКД   12 500 МКД

Локација: Демир Хисар
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
Аголна гарнитура 300x240cm. Троседот е комбиниран со механизам за двоен лежај.

Може да се достави до секој град со карго.


agolna garnitura, mebel, dnevna soba
Нема посетени огласи
Кон почеток