Македонски | Shqip | English |

iPhone X 256gb

Се продава од: annete 19 мар. 12:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

400 ЕУР

Локација: Демир Хисар
Марка: Apple (Iphone)
Модел: iPhone X
its new and unlocked to all networks
Нема посетени огласи
Кон почеток