Македонски | Shqip | English |

Guerrini Superrior 2 President

Се продава од: Hristijan 17 мај 10:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Демир Хисар
Инструменти : Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци
Марка: Друга марка
Модел: Guerrini
Se prodava Guerrini Superior 2 President, pravena za Svedski pazar, cistena, shtimana, shareni faseni, sredena klavijatura, glasovi Canjoni, vo super sostojba. Cena po dogovor. Kontakt samo na tel 076 204 707. Hristijan
Нема посетени огласи
Кон почеток