Македонски | Shqip | English |

Velosiped Villiger

Се продава од: Ljupco 10 мај 23:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 000 МКД

Локација: Демир Хисар
: Велосипеди
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Се продава одлично сочуван велосипед Villiger со целосна опрема Шимано Ултегра.

Гратис: пумпа, километраж и нова воопшто неупотребена кацига!

Цена 12000 денари

Нема посетени огласи
Кон почеток